Anasayfa / SINGLE / EP / Benay Gözkaman – Düşlerken Yağmuru

Benay Gözkaman – Düşlerken Yağmuru

Benay Gözkaman; geçtiğimiz günlerde Düşlerken Yağmuru adını verdiği ikinci teklisini bağımsız olarak dinleyici ile buluşturdu ve şarkı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlk teklisi Şehirler ile müzik dünyasına adım atan Gözkaman, Düşlerken Yağmuru isimli ikinci teklisinde ”Şehirler”de olduğu gibi ”move!” grubundan Nekre Ayaş ve Erkan Çetinkaya ile çalıştı. Yeni teklinin aranje, klavye ve düzenlemelerinde Nekre Ayaş , gitarlarda ise Erkan Çetinkaya yer aldı.

Benay Gözkaman; geçtiğimiz günlerde Düşlerken Yağmuru adını verdiği ikinci teklisini bağımsız olarak dinleyici ile buluşturdu ve şarkı tüm dijital platformlarda yerini aldı. İlk teklisi Şehirler ile müzik dünyasına adım atan Gözkaman, Düşlerken Yağmuru isimli ikinci teklisinde ”Şehirler”de olduğu gibi ”move!” grubundan Nekre Ayaş ve Erkan Çetinkaya ile çalıştı. Yeni teklinin aranje, klavye ve düzenlemelerinde Nekre Ayaş , gitarlarda ise Erkan Çetinkaya yer aldı. https://www.youtube.com/watch?v=Ble4pNr9bQ4&amp%3Bfeature=youtu.be&amp%3Bab_channel=BenayG%C3%B6zkamanMusic https://open.spotify.com/track/0bxJaXjJljkqV8FGPhJQK9?si=UXJ2DTLBRu2DAi-dNku2ag

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*