EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Bostancı Dayı – Vay

Bostancı Dayı – Vay

Bostancı Dayı, Sezen Aksu ile hayatlarımıza giren “Vay” adlı şarkıya getirdiği yepyeni yorumu ile tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Geçtiğimiz ocak ayında “Ölüm Olsan” adlı son şarkısını yayınlanan Bostancı Dayı, üretimlerine bu kez dillere pelesenk olan bir Sezen Aksu cover’ı ile devam ediyor.

Sözü ve müziği Aksu’ya ait olan ve ilk olarak 2011 yılında yayınlanan parça bu kez Hazar Altın ve Özgün Yılmaz düzenlemesi ile müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Düzenleme olarak sade ve vurucu enstrümantal cümlelerle hamleler yapmaya çalıştıklarını belirten grup üyeleri, kayıt aşamasının da hızlı ve keyifli geçtiğini de ekliyor.

Single, Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerle buluşuyor.

 

 

Bostancı Dayı, Sezen Aksu ile hayatlarımıza giren “Vay” adlı şarkıya getirdiği yepyeni yorumu ile tüm müzik marketlerde yerini aldı. Geçtiğimiz ocak ayında “Ölüm Olsan” adlı son şarkısını yayınlanan Bostancı Dayı, üretimlerine bu kez dillere pelesenk olan bir Sezen Aksu cover’ı ile devam ediyor. Sözü ve müziği Aksu’ya ait olan ve ilk olarak 2011 yılında yayınlanan parça bu kez Hazar Altın ve Özgün Yılmaz düzenlemesi ile müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Düzenleme olarak sade ve vurucu enstrümantal cümlelerle hamleler yapmaya çalıştıklarını belirten grup üyeleri, kayıt aşamasının da hızlı ve keyifli geçtiğini de ekliyor. Single, Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerle buluşuyor.   https://www.youtube.com/watch?v=a7JgraNiKo4&ab_channel=MuzikPlay   https://open.spotify.com/track/3EvjypIttqluH06RdU7e3V?si=6dc73fcc4f5f4046

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*