EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Bulut Bazen – Hayallerinin Peşinde / İMM Müzik

Bulut Bazen – Hayallerinin Peşinde / İMM Müzik

2005 yılından beri çeşitli grup ve projelerde beraber çalışan vokal Volkan Karayel ve gitarist Özgür Sallancı tarafından kurulan Bulut Bazen grubu, pop rock tarzında albümleriyle müzikseverlerle buluştu.

2011 yılından beri birlikte müzik yapan ikili; elektronik, indie ve rock türlerinden beslenerek kendi farklı tarzlarını yarattı.

8 şarkıdan oluşan ve Noiseist prodüksiyon tarafından Çağan Tunalı yönetiminde yapılan “Hayallerinin Peşinde” isimli albümleriyle kendi hayallerini gerçekleştiren grup, çeşitli synthesizer, sampler ve enstrümanlardan da faydalanıyor.

Müzikseverler, “hayallerinin peşinde” albümüne, iTunes başta olmak üzere bir çok dijital platformda ve müzik marketlerde ulaşabilecek.

İlk klibini “Hikaye” adlı şarkılarına çeken Bulut Bazen’i, youtube.com/bulutbazen, twitter.com/bulutbazen, facebook.com/bulutbazen, instagram.com/bulutbazen sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

01 – Hikaye
02 – Plastik Çiçekler
03 – İstanbul Yollarında
04 – Bukalemun
05 – Korkak
06 – Küllük
07 – Silgi
08 – Pespaye İnsanlar Çarşısı

(Basın Bülteni)

2005 yılından beri çeşitli grup ve projelerde beraber çalışan vokal Volkan Karayel ve gitarist Özgür Sallancı tarafından kurulan Bulut Bazen grubu, pop rock tarzında albümleriyle müzikseverlerle buluştu. 2011 yılından beri birlikte müzik yapan ikili; elektronik, indie ve rock türlerinden beslenerek kendi farklı tarzlarını yarattı. 8 şarkıdan oluşan ve Noiseist prodüksiyon tarafından Çağan Tunalı yönetiminde yapılan “Hayallerinin Peşinde” isimli albümleriyle kendi hayallerini gerçekleştiren grup, çeşitli synthesizer, sampler ve enstrümanlardan da faydalanıyor. Müzikseverler, “hayallerinin peşinde” albümüne, iTunes başta olmak üzere bir çok dijital platformda ve müzik marketlerde ulaşabilecek. İlk klibini “Hikaye” adlı şarkılarına çeken Bulut Bazen'i, youtube.com/bulutbazen, twitter.com/bulutbazen, facebook.com/bulutbazen, instagram.com/bulutbazen sosyal medya…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.31 ( 5 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*