EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Karsu – Colors / Y Kültür Sanat

Karsu – Colors / Y Kültür Sanat

2012 yılında çıkardığı ilk albümü Confession ile Avrupa ve Türkiye’de büyük beğeni toplayan Karsu, bu kez yeni albümü Colors ile karşımızda. Karsu caz müzikle tanınmasına rağmen, bu albümünde müzikal yelkenlerini daha geniş açtı. Caz temelli olan albümüne funk, pop ve reggae stilleri ile renk kattı. Karsu, albümlerindeki şarkıların neredeyse tamamını kendi yazıp besteliyor. Bugüne kadar bestelediği bütün şarkıları İngilizce olan Karsu, bu albümde en büyük sürprizi, ilk kez Türkçe sözler yazarak bestelediği iki şarkıyla yaptı.

Albüm ilk kez Eylül ayında Amsterdam’da tanıtıldı. Hollanda basınından oldukça iyi yorumlar alan Karsu’nun burada verdiği konser, heyecanlı ve dinamik seyircisiyle birlikte çok renkli ve eğlenceli geçti. Hollandalılar Türkçe sözleri anlamamasına rağmen, konserde en çok ‘Bırak Beni Böyle’ adlı şarkıdan etkilendiklerini söylediler.

Avrupa turuna devam eden Karsu, Türkiye’de “Y Kültür Sanat” etiketiyle çıkan albümünün lansmanını 9 Aralık 2015’te Babylon Bomonti’de gerçekleştirdi.

Karsu, 10 Aralıkta Ankara, Ocak ayında Kadıköy CKM, Hatay, Adana, Bursa Antalya, İzmir ile Colors Albüm Tanıtım konserlerine Türkiye’nin çeşitli illerinde de devam edecek…

01 – All For Me
02 – Monday
03 – Turn it Around
04 – Domates Biber Patlıcan
05 – Like A Fool
06 – Coffee Around Nine
07 – Diamonds
08 – Bırak Beni Böyle
09 – On The Road
10 – Bekledim
11 – I’m in Love

(Basın Bülteni)

2012 yılında çıkardığı ilk albümü Confession ile Avrupa ve Türkiye’de büyük beğeni toplayan Karsu, bu kez yeni albümü Colors ile karşımızda. Karsu caz müzikle tanınmasına rağmen, bu albümünde müzikal yelkenlerini daha geniş açtı. Caz temelli olan albümüne funk, pop ve reggae stilleri ile renk kattı. Karsu, albümlerindeki şarkıların neredeyse tamamını kendi yazıp besteliyor. Bugüne kadar bestelediği bütün şarkıları İngilizce olan Karsu, bu albümde en büyük sürprizi, ilk kez Türkçe sözler yazarak bestelediği iki şarkıyla yaptı. Albüm ilk kez Eylül ayında Amsterdam’da tanıtıldı. Hollanda basınından oldukça iyi yorumlar alan Karsu’nun burada verdiği konser, heyecanlı ve dinamik seyircisiyle birlikte çok renkli ve…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 3.8 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*