EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Malabis – İnanmak

Malabis – İnanmak

Bağımsız müziğin yeni temsilcilerinden Malabis, geçtiğimiz hafta yayınladığı “İnanmak” şarkısıyla dinleyenlerini sevindirdi. Bu yeni tekli çalışmalarıyla, “Sen Olacaktın” şarkısından sonra yakaladıkları ivmeyi sürdürmek istiyorlar.

Sözü, müziği ve aranjesi tamamen gruba ait olan “İnanmak”, tür olarak Türkiye’de örneği az olan Lo-Fi tarzına uymaktadır. Anlamlı sözleri, sakin müziği ve sonunda dinleyici bekleyen sürpriz finali ile çoğu müzikseverin tekrar tekrar dinlediği bir parça haline gelmiştir.

Malabis’e ait “İnanmak” isimli tekliyi tüm dijital platformlarda bulabilir ve animasyon klibini ise kendilerinin Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

 

 

Bağımsız müziğin yeni temsilcilerinden Malabis, geçtiğimiz hafta yayınladığı "İnanmak" şarkısıyla dinleyenlerini sevindirdi. Bu yeni tekli çalışmalarıyla, "Sen Olacaktın" şarkısından sonra yakaladıkları ivmeyi sürdürmek istiyorlar. Sözü, müziği ve aranjesi tamamen gruba ait olan "İnanmak", tür olarak Türkiye'de örneği az olan Lo-Fi tarzına uymaktadır. Anlamlı sözleri, sakin müziği ve sonunda dinleyici bekleyen sürpriz finali ile çoğu müzikseverin tekrar tekrar dinlediği bir parça haline gelmiştir. Malabis'e ait "İnanmak" isimli tekliyi tüm dijital platformlarda bulabilir ve animasyon klibini ise kendilerinin Youtube kanalından izleyebilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=y9hEZUBPyi0&ab_channel=Malabis   https://open.spotify.com/album/1PqsT1ucgtuPHkRafd21rF?si=cTNTE-fERXSlllxINtRk7A

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*