EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Mekanik – S.O.N.

Mekanik – S.O.N.

Mekanik, üç yıllık bir aradan sonra merakla beklenen “S.O.N.” isimli yeni EP’si dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Grup, 2014 yılında çıkardığı ikinci albümü ile iyi bir çıkış yakalamış, ünlü metal gruplardan Megadeth ve Gojira ile birlikte aynı sahneyi almış, müzik camiası ve metal müzik çevresinde büyük beğeni ve takdir toplamıştı.

Bu süreçte grup elemanların da bazı değişikliğe giden Mekanik, vokalde ve bas gitarda Caner Öner, elektro gitarda Yetkin Taşkın ve Sertaç Kakı, davulda ise Koray Kocabaş ile yine iddalı bir ekiple yoluna devam ediyor.

Albüm Gar Müzik Yapım etiketi ile digital platformlardaki yerini aldı.

 

Mekanik, üç yıllık bir aradan sonra merakla beklenen "S.O.N." isimli yeni EP’si dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Grup, 2014 yılında çıkardığı ikinci albümü ile iyi bir çıkış yakalamış, ünlü metal gruplardan Megadeth ve Gojira ile birlikte aynı sahneyi almış, müzik camiası ve metal müzik çevresinde büyük beğeni ve takdir toplamıştı. Bu süreçte grup elemanların da bazı değişikliğe giden Mekanik, vokalde ve bas gitarda Caner Öner, elektro gitarda Yetkin Taşkın ve Sertaç Kakı, davulda ise Koray Kocabaş ile yine iddalı bir ekiple yoluna devam ediyor. Albüm Gar Müzik Yapım etiketi ile digital platformlardaki yerini aldı.   https://www.youtube.com/watch?v=L3U2bB4HP0A

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*