EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Melis Yelman – Sessiz Disko

Melis Yelman – Sessiz Disko

Alternatif sahnenin yükselen isimlerinden Melis Yelman, 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamını paylaşmayı planladığı yeni albümününden Sessiz Disko adlı yeni teklisini yayına aldı.

Melis Yelman’ın albümünün ikinci şarkısı olan “Sessiz Disko” günümüzde pompalanan sürekli mutluluk algısına karşı duran, hareketli bir dans parçası olarak dikkatleri çekiyor. Yelman, Otomatik Portakal filminin Alex’inden aldığı ilhamla sizi dürtülerimize kulak vermeye ve ara sıra bu gürültüden çekilip içindeki sessiz diskoda dans etmeye çağırıyor.

2019 yılında Acilen teklisiyle giriş yaptığı müzik dünyasında Melis Yelman, 2020 yılında Yerebatan ve bu yıl içinde ise Sanma ve bir Sezen Aksu bestesi olan Kibir yorumunu tüm dijital platformlarda yayınladı. Sonrasında albüm hazırlıklarına başlayan Melis Yelman, “multi genre” modern pop örneklerinin bulunduğu albümünden, Nergis adlı ilk teklisini ise 10 Eylül 2021 tarihinde dinleyiciyle buluşturmuştu.

Söz ve müzikleri Melis Yelman’a ait olan yeni parçanın prodüktörlüğünü Yaşar Görkem Aslan, mastering’inde ise Onur Tulum imzası bulunuyor.

Melis Yelman’ın ilk albümünden paylaştığı “Sessiz Disko” adlı ikinci teklisi 19 Kasım tarihinde BBI Music Co. etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

Söz & Müzik: Melis Yelman
Müzik Prodüksiyon: Yaşar Görkem Arslan
Mastering: Onur Tulum
Fotoğraflar: Yaşar Görkem Arslan
Label & Management: BBI Music Co.

 

Alternatif sahnenin yükselen isimlerinden Melis Yelman, 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamını paylaşmayı planladığı yeni albümününden Sessiz Disko adlı yeni teklisini yayına aldı. Melis Yelman’ın albümünün ikinci şarkısı olan “Sessiz Disko” günümüzde pompalanan sürekli mutluluk algısına karşı duran, hareketli bir dans parçası olarak dikkatleri çekiyor. Yelman, Otomatik Portakal filminin Alex’inden aldığı ilhamla sizi dürtülerimize kulak vermeye ve ara sıra bu gürültüden çekilip içindeki sessiz diskoda dans etmeye çağırıyor. 2019 yılında Acilen teklisiyle giriş yaptığı müzik dünyasında Melis Yelman, 2020 yılında Yerebatan ve bu yıl içinde ise Sanma ve bir Sezen Aksu bestesi olan Kibir yorumunu tüm dijital platformlarda yayınladı. Sonrasında albüm…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.95 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*