EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Mertkan Özkan – Aklımda Kalandan Farklı

Mertkan Özkan – Aklımda Kalandan Farklı

Son dönemlerin üretken ismi Mertkan Özkan’dan yeni şarkı “AklımdaKalandan Farklı” yayında.

Alternatif sahnenin parlayan isimlerinden Mertkan Özkan, 7. Şarkısı “Aklımda Kalandan Farklı” ile müzikseverlerin dinleme listelerine akustik soundlu bir şarkı hediye ediyor.

Şarkının söz müzik ve mixi kendisine ait masteringte ise Babajim İstanbul stüdyolarından Pieter Snapper imzası bulunmakta.

Mertkan Özkan, bu şarkısında “Merhaba bebeğim uzun zaman oldu” diyerek geçmişi ve bugünü arasındaki hesaplaşmasını konu aldığı şarkısında alışık olduğumuz tarzını soft bir aranje ile taçlandırmış ve dinleyenlerinin beğenisine sunmuş.

“Aklımda Kalandan Farklı” BCB Müzik etiketi ile tüm platformlarda yayında.

 

 

Son dönemlerin üretken ismi Mertkan Özkan'dan yeni şarkı “AklımdaKalandan Farklı” yayında. Alternatif sahnenin parlayan isimlerinden Mertkan Özkan, 7. Şarkısı “Aklımda Kalandan Farklı” ile müzikseverlerin dinleme listelerine akustik soundlu bir şarkı hediye ediyor. Şarkının söz müzik ve mixi kendisine ait masteringte ise Babajim İstanbul stüdyolarından Pieter Snapper imzası bulunmakta. Mertkan Özkan, bu şarkısında “Merhaba bebeğim uzun zaman oldu” diyerek geçmişi ve bugünü arasındaki hesaplaşmasını konu aldığı şarkısında alışık olduğumuz tarzını soft bir aranje ile taçlandırmış ve dinleyenlerinin beğenisine sunmuş. “Aklımda Kalandan Farklı” BCB Müzik etiketi ile tüm platformlarda yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=YEssEEL7-Uo&ab_channel=Mertkan%C3%96zkan-Topic   https://open.spotify.com/track/5SktJ1eErYbmjqIVe20n6J?si=83cb0cd163ee40af

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*