EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Nabıcaz – Pimi Kayıp

Nabıcaz – Pimi Kayıp

 

Doğaç Yıldız (gitar/vokal) ve Alp Kepçeoğlu (gitar) tarafından 2020 yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da kurulan Nabıcaz, mayıs ayında çıkardıkları “Olmaz Mı?” adlı ilk teklisini dinleyicilerin beğenisine sundu. İkinci teklilerini çıkartmalarının ardından, gruba Cem Şimşek (bas gitar) ve Tümerkan Aldanmaz (davul) dahil oldu.

2020 yılının sonuna yaklaşırken grup “Sorun Var” aldı üçüncü teklisini, 2021’in başındaise ilk EP’leri olan ‘’Salonda’’yı çıkardı. Nabıcaz geçtiğimiz günlerde, ‘’Bataklıklara Balıklama”, “Yaklaşma” ve “Keyfini Çıkar”
isimli üç yeni şarkıdan oluşan ikinci EP’leri ‘’Pimi Kayıp’’ın Kayıtlarını Pür Recording Studio’da canlı çalarak tamamladı, Mix’te Edhem Sunaoğlu’nun Mastering’te ise Güven Ersoysal’ın imzası olan ikinci EP’leri “Pimi Kayıp”ı, 3 Nisan 2021 tarihinde yayınladı.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=SJFegfgSvck&ab_channel=Nab%C4%B1caz   Doğaç Yıldız (gitar/vokal) ve Alp Kepçeoğlu (gitar) tarafından 2020 yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da kurulan Nabıcaz, mayıs ayında çıkardıkları “Olmaz Mı?” adlı ilk teklisini dinleyicilerin beğenisine sundu. İkinci teklilerini çıkartmalarının ardından, gruba Cem Şimşek (bas gitar) ve Tümerkan Aldanmaz (davul) dahil oldu. 2020 yılının sonuna yaklaşırken grup “Sorun Var” aldı üçüncü teklisini, 2021’in başındaise ilk EP’leri olan ‘’Salonda’’yı çıkardı. Nabıcaz geçtiğimiz günlerde, ‘’Bataklıklara Balıklama”, “Yaklaşma” ve “Keyfini Çıkar” isimli üç yeni şarkıdan oluşan ikinci EP’leri ‘’Pimi Kayıp’’ın Kayıtlarını Pür Recording Studio’da canlı çalarak tamamladı, Mix’te Edhem Sunaoğlu’nun Mastering’te ise Güven Ersoysal’ın imzası olan ikinci EP’leri “Pimi Kayıp”ı, 3 Nisan 2021 tarihinde yayınladı.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*