EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Oğuzhan Okur – İlkbahar

Oğuzhan Okur – İlkbahar

“Hava biraz dengesiz benim gibi

Bi ısıtıyor bir soğutuyor benden seni!”

17’li yaşlarından beri birçok amatör grupla sahne alan Oğuzhan Okur solo kariyerinin ilk adımlarını “İlkbahar” ile atıyor. Lise yıllarında yazdığı tozlu defterlerin arasından çıkan bu şarkı Oğuzhan’ın solo kariyerine başlangıcı içinde duygusal bir anlam ifade ediyor.

İlkbahar zamanında terk edilen bir adamın hikayesini anlatan bu şarkı, İlkbahar’ın getirdiği mutluluğun hüznünü bizlere yansıtıyor. Oğuzhan Okur, hem terk edip giden kişiye duyduğu özlemi, hem de etrafında gördüğü insanların mutluluğundan duyduğu rahatsızlığı müzikal bir dokunuşla bizlere hissettiriyor.

d’Art Music Co. etiketiyle yayınlanan bu tekli, Oğuzhan Okur’un profesyonel müzik hayatına geçişinin de bir başlangıcı niteliğini taşıyor. Oğuzhan Okur, Mayıs ayında 3 şarkıdan oluşan ilk EP’sinin yayınlanmasının ardından müzikal yolculuğuna yeni teklilerle devam edecek.

 

 

“Hava biraz dengesiz benim gibi Bi ısıtıyor bir soğutuyor benden seni!” 17’li yaşlarından beri birçok amatör grupla sahne alan Oğuzhan Okur solo kariyerinin ilk adımlarını “İlkbahar” ile atıyor. Lise yıllarında yazdığı tozlu defterlerin arasından çıkan bu şarkı Oğuzhan’ın solo kariyerine başlangıcı içinde duygusal bir anlam ifade ediyor. İlkbahar zamanında terk edilen bir adamın hikayesini anlatan bu şarkı, İlkbahar'ın getirdiği mutluluğun hüznünü bizlere yansıtıyor. Oğuzhan Okur, hem terk edip giden kişiye duyduğu özlemi, hem de etrafında gördüğü insanların mutluluğundan duyduğu rahatsızlığı müzikal bir dokunuşla bizlere hissettiriyor. d'Art Music Co. etiketiyle yayınlanan bu tekli, Oğuzhan Okur'un profesyonel müzik hayatına geçişinin de bir…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*