EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Onur Güney Kumaş – Baykuşun Vakti / Kahuna Müzik

Onur Güney Kumaş – Baykuşun Vakti / Kahuna Müzik

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve dinleyicileri tarafından uzun zamandır beklenen ‘Mandalina’ parçasıyla yolda olan albümünün haberini veren Onur Güney Kumaş ilk albümüyle karşımızda. Dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan yeni albümle sanatçının melankolik dünyasına doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. ‘Baykuşun Vakti’ tüm dijital platformlarda yayında.

Coşkulu ve eğlenceli melodilerin yanında bir de melankolik tınılar ile dinleyicilerini kişisel dünyasında bir yolculuğa çıkaran sanatçı ilk albümü ile karşımızda. 8 parçadan oluşan debut albüm birçok türü içinde barındırıyor. Albümün temel taşlarından biri olan akustik öğeler; dikkat çekici düzenlemeler ve güçlü enstrümantasyonlarla bir araya gelerek müzikal bir yolculuk yaratıyor. Albümün aranjmanında diğer parçalardan da tanıdığımız Emre Kılınçer ve Onur Güney Kumaş beraber çalıştı. Prodüksiyonda ise Onur Güney Kumaş, Emre Kılınçer ve Umut Yumurtacı yer alıyor. Şarkı sözleri ise Onur Güney Kumaş’a ait.

 

 

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve dinleyicileri tarafından uzun zamandır beklenen ‘Mandalina’ parçasıyla yolda olan albümünün haberini veren Onur Güney Kumaş ilk albümüyle karşımızda. Dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan yeni albümle sanatçının melankolik dünyasına doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. ‘Baykuşun Vakti’ tüm dijital platformlarda yayında. Coşkulu ve eğlenceli melodilerin yanında bir de melankolik tınılar ile dinleyicilerini kişisel dünyasında bir yolculuğa çıkaran sanatçı ilk albümü ile karşımızda. 8 parçadan oluşan debut albüm birçok türü içinde barındırıyor. Albümün temel taşlarından biri olan akustik öğeler; dikkat çekici düzenlemeler ve güçlü enstrümantasyonlarla bir araya gelerek müzikal bir yolculuk yaratıyor. Albümün aranjmanında diğer parçalardan da tanıdığımız Emre Kılınçer…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*