EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Ozan Yılmazoğlu & Emre Yıldırım – Ay Düşmüş

Ozan Yılmazoğlu & Emre Yıldırım – Ay Düşmüş

 

Ozan Yılmazoğlu ve Emre Yıldırım’ın ortak çalışması “Ay Düşmüş”, 26 Şubat’ta Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Sözü ve müziği Emre Yıldırım, Ozan Yılmazoğlu, Şehzade imzası taşıyan şarkının düzenlemesini Ayaz Erdoğan, mix & masteringini Serdar Seçme yaptı. Elektro bağlamada Umut Kar, yönetmen koltuğu ve kurguda Mehmetcan Dinç ismini gördüğümüz çalışmanın klibinde kullanılan drone çekimleri ise Ünsal Tosun’a ait.

1997 doğumlu Ozan Yılmazoğlu; Yeditepe Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Sosyal medyada içerik üretmeye Vine uygulaması ile başlayıp daha sonra birçok platformda eğlence kategorisinde içerik üretmeye devam eden genç yetenek, “Ay Düşmüş” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik kariyerine ilk adımı atıyor. Yine 1997 doğumlu olan Emre Yıldırım ise ilkokul dönemlerinde çeşitli tarzlarda müzikler dinledi, lise yıllarında evinde amatör bir stüdyo kurup rap müzik adına denemelere başladı, amatör kayıtlar biriktirdi ve bazılarını yayımladı. Üniversite dönemi iş-okul yoğunluğundan tamamen müzikten uzaklaşan Yıldırım, şimdilerde “Ay Düşmüş” single’ı ile yeni adımlar atmak için kalemi eline aldı ve yeni projelere imza atmaya başladı.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=V9cZPvW1Vqc&ab_channel=MuzikPlay   Ozan Yılmazoğlu ve Emre Yıldırım’ın ortak çalışması “Ay Düşmüş”, 26 Şubat’ta Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Sözü ve müziği Emre Yıldırım, Ozan Yılmazoğlu, Şehzade imzası taşıyan şarkının düzenlemesini Ayaz Erdoğan, mix & masteringini Serdar Seçme yaptı. Elektro bağlamada Umut Kar, yönetmen koltuğu ve kurguda Mehmetcan Dinç ismini gördüğümüz çalışmanın klibinde kullanılan drone çekimleri ise Ünsal Tosun’a ait. 1997 doğumlu Ozan Yılmazoğlu; Yeditepe Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Sosyal medyada içerik üretmeye Vine uygulaması ile başlayıp daha sonra birçok platformda eğlence kategorisinde içerik üretmeye devam eden genç yetenek, “Ay Düşmüş” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*