EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Reptilians From Andromeda – Must Be Destroyed / Ada Müzik

Reptilians From Andromeda – Must Be Destroyed / Ada Müzik

Reptilians From Andromeda’dan yeni albüm: Must Be Destroyed

İstanbul yeraltı müzik sahnesinin son yıllarda yurtdışında adından en çok söz ettiren gruplarından, Reptilians From Andromeda, kurulduğu 2013 yılından bugüne kadar Amerika ve İngiltere başta olmak üzere birçok yabancı plak şirketinden; 1 uzun çalar ve 8 adet de Ep yayınlamıştı.

Bugüne kadar Almanya, Yunanistan, Hollanda, Belçika ve İspanya’da turne yapan grup bu kez Türkiye’de ilk kez Ada müzik etiketiyle yayınlanan yeni albümü “Reptilians From Andromeda Must Be Destroyed!” ile karşımızda.

Kayıtları punk, garage, rocknroll tarzlarının İstanbul’daki yeraltı ini Karga Bar’da, Rammy Ro tarafından canlı olarak gerçekleştirilen albümün mastering’i ise daha önceden Dandy Warhols ve Gorillaz gibi gruplarla çalışmış İngiliz prodüktör Fran Ashcroft’a ait.

Reptilians From Andromeda grubunun vokallerini ve söz yazarlığını Aybike Celik Özbey üstlenirken, Gitarda yerli punk sahnesinin 90’lardaki önemli temsilcilerinden Rashit grubunun gitaristi Tolga Özbey, bass gitar da ise yine 90’lı yılların öncü Hardcore gruplarından Moribund Youth’dan Kerim Gönencer ve davulda ise Onat Hafiz yer alıyor.

Kapak tasarımı Kanada’lı ünlü çizgiromancı Darren Merinuk’a ait olduğu albüm 12” 180 gr plak formatında plak dükkanları ve online satış noktalarında.

Grup pandemi dolayısıyla 2021 yılına ertelenen ve Toronto’da gerçekleşecek Kanada Müzik Haftası, Almanya’da her sene düzenlenen “Back To The Future” ve Tokyo’da gerçekleşecek “Kapunk” Festivallerinde de sahne alacak.

 

 

Reptilians From Andromeda’dan yeni albüm: Must Be Destroyed İstanbul yeraltı müzik sahnesinin son yıllarda yurtdışında adından en çok söz ettiren gruplarından, Reptilians From Andromeda, kurulduğu 2013 yılından bugüne kadar Amerika ve İngiltere başta olmak üzere birçok yabancı plak şirketinden; 1 uzun çalar ve 8 adet de Ep yayınlamıştı. Bugüne kadar Almanya, Yunanistan, Hollanda, Belçika ve İspanya’da turne yapan grup bu kez Türkiye’de ilk kez Ada müzik etiketiyle yayınlanan yeni albümü “Reptilians From Andromeda Must Be Destroyed!” ile karşımızda. Kayıtları punk, garage, rocknroll tarzlarının İstanbul’daki yeraltı ini Karga Bar’da, Rammy Ro tarafından canlı olarak gerçekleştirilen albümün mastering’i ise daha önceden Dandy…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*