EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sevtap Ünal – Sevgilim

Sevtap Ünal – Sevgilim

“Yolun Bittiği Yerden Sözün Düştüğü Yere”

Sevtap Ünal yeni teklisi “Sevgilim”i dinleyicisi ile buluşturdu.

Albüm şarkılarını her iki ayda bir tekli olarak yayınlayan Ünal en son Müslüm Gürses’in “Seni Yazdım” şarkısını coverlamış ve oldukça beğeni toplamıştı. Her çalışmasında dinleyicisine farklı sürprizler yapan müzisyen bu yeni çalışmasında Elektro-Pop soundlarında yol alıyor.

Bir ilk olarak da şarkısının düzenlemesine Tansel Doğanay ile birlikte imza atıyor ve kendilerine gitarlarda Ali Demirel eşlik ediyor.

Şarkının video-art çalışması Melis Ünal, kapak tasarımı Mertkan Tekin imzasını taşıyor.

 

Söz / Müzik: Sevtap Ünal
Düzenleme: Tansel Doğanay & Sevtap Ünal
Elektro Gitarlar: Ali Demirel
Kayıt / Miks – Mastering: Tansel Doğanay / ONT Müzik Network
Video Kurgu Tasarım: Melis Ünal
Kartonet Kapak Tasarım: Mertkan Tekin
Dijital Dağıtım: Kuzgun Müzik

 

 

“Yolun Bittiği Yerden Sözün Düştüğü Yere” Sevtap Ünal yeni teklisi "Sevgilim"i dinleyicisi ile buluşturdu. Albüm şarkılarını her iki ayda bir tekli olarak yayınlayan Ünal en son Müslüm Gürses’in “Seni Yazdım” şarkısını coverlamış ve oldukça beğeni toplamıştı. Her çalışmasında dinleyicisine farklı sürprizler yapan müzisyen bu yeni çalışmasında Elektro-Pop soundlarında yol alıyor. Bir ilk olarak da şarkısının düzenlemesine Tansel Doğanay ile birlikte imza atıyor ve kendilerine gitarlarda Ali Demirel eşlik ediyor. Şarkının video-art çalışması Melis Ünal, kapak tasarımı Mertkan Tekin imzasını taşıyor.   Söz / Müzik: Sevtap Ünal Düzenleme: Tansel Doğanay & Sevtap Ünal Elektro Gitarlar: Ali Demirel Kayıt / Miks -…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.31 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*