EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Sırmalı feat. Gizem Berk – Özlenmeyen Yürekte Aşk

Sırmalı feat. Gizem Berk – Özlenmeyen Yürekte Aşk

Geçen yıl ikinci albümü “Ellerimi Bırakma”yı yayınlamıştı Gizem Berk. Rock müziğine farklı bir dokunuş getirmişti ki bu sene içinde Cem Adrian ile bir de single yayınladı.  Berk sayfalarımıza da konuk olmuştu.

Sırmalı grubunun da ilk albümleri “Gençlik Rüyası” ise 2013 yılında yayınlanmıştı. Onların da bu yılın ilk günlerinde sürprizi “Gökyüzü Olsam” isimli single çalışmalarıydı ki Türk Yıldızları ile çektikleri klip bir hayli ses getirdi.

Gizem Berk ve Sırmalı şimdi bir şarkıda yan yana geldi ve kliple birlikte şarkı digital platformlarda bu hafta itibari ile yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=ljUkJU64gWk Geçen yıl ikinci albümü "Ellerimi Bırakma"yı yayınlamıştı Gizem Berk. Rock müziğine farklı bir dokunuş getirmişti ki bu sene içinde Cem Adrian ile bir de single yayınladı.  Berk sayfalarımıza da konuk olmuştu. Sırmalı grubunun da ilk albümleri "Gençlik Rüyası" ise 2013 yılında yayınlanmıştı. Onların da bu yılın ilk günlerinde sürprizi "Gökyüzü Olsam" isimli single çalışmalarıydı ki Türk Yıldızları ile çektikleri klip bir hayli ses getirdi. Gizem Berk ve Sırmalı şimdi bir şarkıda yan yana geldi ve kliple birlikte şarkı digital platformlarda bu hafta itibari ile yayınlandı.

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.95 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*