EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Xoulga – Black Panther

Xoulga – Black Panther

GTR Müzik’in genç sanatçılarından xoulga ‘ Black Panther’ parçası ile tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Sözü ve müziği xoulga’ya prodüktörlüğü Samet Kıyak ve Gökhan Türkmen’e ait olan yeni teklisinde kendisine başarılı müzisyenler eşlik ederken genç sanatçı; ‘‘Sert ve yoğun bas yürüyüşleri ve hızlı ritim yapısı üzerine kurulan “ Black Panther” lirikal anlamda da dinleyiciyi psikolojik, felsefik yeni bakış açılarına sürüklemeyi hedeflediğim ayrıca yaşadıkları adaletsizliklerle bizzat yüzleşmeleri ve farketmeleri için yeri geldiğinde dinleyiciyi de lirikal anlamda sert bir dille yargıladığım bir proje oldu diyebilirim.’’ Diyor.

Üretime durmaksızın devam eden xoulga’nın yeni şarkısı “ Black Panther’in klip yönetmenliğini Can Memişoğlu üstleniyor. xoulga ‘ Black Panther’ parçası ile GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

 

 

GTR Müzik’in genç sanatçılarından xoulga ‘ Black Panther’ parçası ile tüm dijital platformlarda yerini alıyor. Sözü ve müziği xoulga’ya prodüktörlüğü Samet Kıyak ve Gökhan Türkmen’e ait olan yeni teklisinde kendisine başarılı müzisyenler eşlik ederken genç sanatçı; ‘‘Sert ve yoğun bas yürüyüşleri ve hızlı ritim yapısı üzerine kurulan “ Black Panther” lirikal anlamda da dinleyiciyi psikolojik, felsefik yeni bakış açılarına sürüklemeyi hedeflediğim ayrıca yaşadıkları adaletsizliklerle bizzat yüzleşmeleri ve farketmeleri için yeri geldiğinde dinleyiciyi de lirikal anlamda sert bir dille yargıladığım bir proje oldu diyebilirim.’’ Diyor. Üretime durmaksızın devam eden xoulga’nın yeni şarkısı “ Black Panther’in klip yönetmenliğini Can Memişoğlu üstleniyor. xoulga…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*