EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Yüzyüzeyken Konuşuruz – KADER SK.

Yüzyüzeyken Konuşuruz – KADER SK.

Yüzyüzeyken Konuşuruz, heyecanlı bekleyişi KADER SK. albümüyle sonlandırıyor. 7 Temmuz’da Sony Music etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşacak KADER SK. albümü, daha önce yayınlanan ve albümü müjdeleyen Kaş II ve Durmaz Akar’la birlikte 8 şarkıdan oluşuyor. Albümdeki tüm söz ve müzikler Kaan Boşnak’a, düzenlemeler ise Yüzyüzeyken Konuşuruz’a ait.

2018 yılında yayınlanan Akustik Travma albümünden sonra, teklilerle müzikal yolculuğunu sürdüren grup, bu kez 8 şarkıdan oluşan bir albümle dinleyici karşısında. Dinleyeni her bir şarkıda ve her dinleyişte farklı bir dünyaya davet eden Yüzyüzeyken Konuşuruz, bu müzikal çeşitlilik, farklı sound ve duygu durumlarıyla aslında hem müzikseverleri heyecanlandıracak hem de hiç unutulmayacak, kalıcı bir dünya sunacak.

Yaptıkları her çalışmayla dikkatleri üzerine çeken grup, KADER SK.’ta, içsel yolculuklar kadar hayat muhasebesini de müziklerine harmanlamış. Bu anlamda hem şiirsel hem de müzikal bir yolculuk KADER SK.

Tüm yollar KADER SK.’ta kesişecek.

Mert Medeni’nin prodüktörlüğünü üstlendiği albümde, tüm şarkıların mastering’i Evren Göknar tarafından yapıldı. Fotoğraflarda Fethi Karaduman, tasarımlarda Can Dağlı’nın dikkat çektiği albümde, kapak görseli ise Ayşe Kapusuz’a ait.

KADER SK., 7 Temmuz’da tüm dijital platformlarda yayında olacak. Albümün lansman konseri ise 16 Temmuz’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek ve grup, yeni şarkılarını ilk kez binlerce kişiyle Harbiye’de seslendirecek. Bu kez müzikseverler için tüm yollar KADER SK.’ta kesişecek.

 

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz, heyecanlı bekleyişi KADER SK. albümüyle sonlandırıyor. 7 Temmuz’da Sony Music etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşacak KADER SK. albümü, daha önce yayınlanan ve albümü müjdeleyen Kaş II ve Durmaz Akar’la birlikte 8 şarkıdan oluşuyor. Albümdeki tüm söz ve müzikler Kaan Boşnak’a, düzenlemeler ise Yüzyüzeyken Konuşuruz’a ait. 2018 yılında yayınlanan Akustik Travma albümünden sonra, teklilerle müzikal yolculuğunu sürdüren grup, bu kez 8 şarkıdan oluşan bir albümle dinleyici karşısında. Dinleyeni her bir şarkıda ve her dinleyişte farklı bir dünyaya davet eden Yüzyüzeyken Konuşuruz, bu müzikal çeşitlilik, farklı sound ve duygu durumlarıyla aslında hem müzikseverleri heyecanlandıracak hem de hiç unutulmayacak, kalıcı…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*