EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Ceyl’an Ertem – Efsunlu Dünya

Ceyl’an Ertem – Efsunlu Dünya

Ceyl’an Ertem’in yeni albümü “Yine de Amin” geçtiğimiz hafta Sony Müzik Etiketi ile yayınlandı. Albümden ilk klip “Efsunlu Dünya” isimli şarkısına çekildi.

Sözü Ceyl’an Ertem, bestesi Ceyl’an Ertem ve Cenk Erdoğan imzası taşıyan şarkının klibini Hasan Kuyucu yönetti.

Ertem, “Efsunlu Dünya” için “Korkmadan doya doya, cesaretle, ‘bir’ olarak, birbirimizi ve adaleti kollayarak, sevgiyi yücelterek yaşamamız lazım” diyor.

“Efsunlu Dünya, bizim yangın yerine döndürdüğümüz, ne ormanını, ne hayvanını, ne denizini bıraktığımız bir zavallı gezegen. Hala birilerinin hatrına dönüyor” diyen sanatçı, “Vicdanlıların, sevgi dolu ruhların ve kardeşliğin hatrına belki… Kolaya kaçanlar ise bu derin güzelliklerin tadına varamıyorlar” yorumunu yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=5O4To8zmLdk Ceyl’an Ertem’in yeni albümü “Yine de Amin” geçtiğimiz hafta Sony Müzik Etiketi ile yayınlandı. Albümden ilk klip "Efsunlu Dünya" isimli şarkısına çekildi. Sözü Ceyl’an Ertem, bestesi Ceyl’an Ertem ve Cenk Erdoğan imzası taşıyan şarkının klibini Hasan Kuyucu yönetti. Ertem, “Efsunlu Dünya” için “Korkmadan doya doya, cesaretle, 'bir' olarak, birbirimizi ve adaleti kollayarak, sevgiyi yücelterek yaşamamız lazım” diyor. “Efsunlu Dünya, bizim yangın yerine döndürdüğümüz, ne ormanını, ne hayvanını, ne denizini bıraktığımız bir zavallı gezegen. Hala birilerinin hatrına dönüyor” diyen sanatçı, “Vicdanlıların, sevgi dolu ruhların ve kardeşliğin hatrına belki... Kolaya kaçanlar ise bu derin güzelliklerin tadına varamıyorlar” yorumunu yapıyor.

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*