EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Deniz Aygül – Ayrılığın Kitabı

Deniz Aygül – Ayrılığın Kitabı

 

Deniz Aygül, “Ayrılığın Kitabı” isimli çıkış şarkısıyla tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

Sözü ve müziği İpek Demir’e, düzenlemesi Anıl Şenarsoy’a ait olan “Ayrılığın Kitabı”nın mix & mastering’i Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor. Kullanılan enstrümanlara bakıldığında ise akustik gitarda şarkının düzenlemesinde de gördüğümüz Anıl Şenarsoy, udda Ömer Gürsoy, basta Emir Çelikel, perküsyonda da Alican Kaya yer alıyor.

1998 yılında Çanakkale’de doğan Deniz Aygül, dereceyle girdiği müzik lisesinin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı bölümünü kazanarak İstanbul’a yerleşti. Şimdilerde ise önümüzdeki günlerde yayınlayacağı ilk şarkısının heyecanı içerisinde olan Aygül’e şarkının son nakaratlarında Türk Pop müziğinin en iyi erkek vokallerinden Berkay eşlik ediyor.

Sonbahar ruhunu dinleyicisine hissettiren romantik sözleri ve Deniz Aygül’ün eşsiz yorumuyla “Ayrılığın Kitabı” Hiperaktif Müzik etiketiyle yayında.

 

 

 

  Deniz Aygül, “Ayrılığın Kitabı” isimli çıkış şarkısıyla tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Sözü ve müziği İpek Demir’e, düzenlemesi Anıl Şenarsoy’a ait olan “Ayrılığın Kitabı”nın mix & mastering’i Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor. Kullanılan enstrümanlara bakıldığında ise akustik gitarda şarkının düzenlemesinde de gördüğümüz Anıl Şenarsoy, udda Ömer Gürsoy, basta Emir Çelikel, perküsyonda da Alican Kaya yer alıyor. 1998 yılında Çanakkale’de doğan Deniz Aygül, dereceyle girdiği müzik lisesinin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı bölümünü kazanarak İstanbul’a yerleşti. Şimdilerde ise önümüzdeki günlerde yayınlayacağı ilk şarkısının heyecanı içerisinde olan Aygül’e şarkının son nakaratlarında Türk Pop müziğinin en iyi erkek vokallerinden…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.75 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*