EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / İzmir Cocktail Festival Bu Sene de Dopdolu

İzmir Cocktail Festival Bu Sene de Dopdolu

 

İzmir Cocktail Festival 2019

27.04.2019 Cumartesi

İzmir Arena

 

Yeme içme dünyasının klasikleşen kültürü kokteyllerin Türkiye’deki festivali Cocktail Festival, 27 Nisan tarihinde ikinci İzmir çıkarmasına hazırlanıyor.

Profun Creative Events tarafından 2018 yılında İstanbul ve İzmir ayakları düzenlenen, Türkiye’nin kokteyllere son yıllarda artan ilgisini yeni bir festivalle taçlandıran Cocktail Festival; İzmirliler ile lezzetli bir buluşma için bu sene İzmir Arena’da!

Festival sahnesinde bu sene Türk alternatif müziğin en önemli temsilcilerinden ve öncülerinden Büyük Ev Ablukada’nın yanı sıra Nova Norda, Zeynep Bastık, Happy Dix, Soul Revue ve Turkish Edits yer alacak. Festival sonrası ise Ali Kuru, Headwaters ve Orkun Bozdemir’in performansları ile gece taçlanacak.

İzmir Cocktail Festival; miksolojiyi bir bilim ve sanat gibi değerlendiren en usta mekanların imza lezzetlerini sunacakları standlar, ödüllü miksolojistlerce verilecek kokteyl atölye ve şovları, Türkiye’nin özgün müzisyenlerinden performanslar ve bağımsız butiklerin tasarım sergileriyle renklenerek her duyuya dokunan eşsiz bir gastronomik yolculuk yaşatacak.

 

Bilgi:

Gün boyu sürecek kokteyl atölyeleri;

Dünyaca Ünlü Kokteyller

Ev Yapımı Tonik

Evde Basit Hazırlanabilecek Kokteyller

Kendi Kokteylini Nasıl Hazırlayabilirsin?

Kokteyl & Yemek Eşleşmesi

Kokteyllerin Geleceği

Kraft Kokteyl Stüdyo

Mocktail

Mojito Yapımı

Popüler Kokteyller

 

Daha Fazlası …

Kendine özgü tarzları ile birbirinden farklı butikler

Gastronomi Atölyeleri

Kendi Barmenin Ol..

  İzmir Cocktail Festival 2019 27.04.2019 Cumartesi İzmir Arena   Yeme içme dünyasının klasikleşen kültürü kokteyllerin Türkiye’deki festivali Cocktail Festival, 27 Nisan tarihinde ikinci İzmir çıkarmasına hazırlanıyor. Profun Creative Events tarafından 2018 yılında İstanbul ve İzmir ayakları düzenlenen, Türkiye’nin kokteyllere son yıllarda artan ilgisini yeni bir festivalle taçlandıran Cocktail Festival; İzmirliler ile lezzetli bir buluşma için bu sene İzmir Arena’da! Festival sahnesinde bu sene Türk alternatif müziğin en önemli temsilcilerinden ve öncülerinden Büyük Ev Ablukada'nın yanı sıra Nova Norda, Zeynep Bastık, Happy Dix, Soul Revue ve Turkish Edits yer alacak. Festival sonrası ise Ali Kuru, Headwaters ve Orkun Bozdemir'in performansları…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 3.58 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*