EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Nova Norda – Canlı Akustik Albüm

Nova Norda – Canlı Akustik Albüm

Nova Norda’nın en çok dinlenen parçalarının farklı düzenlemeleriyle akustik versiyonlarından oluşan albümünün ilk iki şarkısı Bataklık ve Beteri Yok Uslanmaktan bugün canlı performans videolarıyla tüm platformlarda yayında!

7 şarkıdan oluşan albümdeki parçaların tamamı NN orkestrası ile yeniden düzenlenerek Triton Hub tarafından Pür Stüdyoları’nda hücum kayıt şeklinde kaydedildi.

Nova Norda, yeni albüm ve performans videoları için “Bu videoları aylar önce çektik. Sokağa çıkma yasaklarının ortasında, pandemide bir konser deneyimine en yakın şeydi diyebilirim. O heyecanı, provaları, hazırlanmayı çok özlemiştim. Nihayet paylaşabildiğim için çok mutluyum!’ diyor!

 

Hakkında:

Kurumsal hayatı bırakıp, tutkularının peşinden gitmeyi seçen Nova Norda yıllardır biriktirdiği bestelerini yayınlayarak 2018 yılında müziği hayatının odak noktasına koymaya karar verdi. Cesaretin, ilhamın ve yeteneklerin gücüne inanarak yola çıkan müzisyen, her yeni parçada bu yolculuğun hikayesini anlatmaya devam ediyor.

 

 

Gitar/orkestra şefi: Kaan Arslan

Davul: Cenk Güngör

Gitar: Ömer Okan Arslan

Bass: Alp Görener

Piyano: Nova Norda

Styling: Nil Ninat

Mix mastering: Kaan Arslan

Teşekkürler: Mümkün İşler, Zahide Sarı

 

Nova Norda’nın en çok dinlenen parçalarının farklı düzenlemeleriyle akustik versiyonlarından oluşan albümünün ilk iki şarkısı Bataklık ve Beteri Yok Uslanmaktan bugün canlı performans videolarıyla tüm platformlarda yayında! 7 şarkıdan oluşan albümdeki parçaların tamamı NN orkestrası ile yeniden düzenlenerek Triton Hub tarafından Pür Stüdyoları’nda hücum kayıt şeklinde kaydedildi. Nova Norda, yeni albüm ve performans videoları için “Bu videoları aylar önce çektik. Sokağa çıkma yasaklarının ortasında, pandemide bir konser deneyimine en yakın şeydi diyebilirim. O heyecanı, provaları, hazırlanmayı çok özlemiştim. Nihayet paylaşabildiğim için çok mutluyum!’ diyor!   Hakkında: Kurumsal hayatı bırakıp, tutkularının peşinden gitmeyi seçen Nova Norda yıllardır biriktirdiği bestelerini yayınlayarak 2018…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*