EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Pesüs – Eşik

Pesüs – Eşik

Pesüs’ün çıkış albümü Balkonda Deniz’in ilk teklisi Eşik, Kazandibi Records etiketiyle tüm dijital platformlarda.

Elektrik piyano, soprano ve tenor saksafon enstrümanlarının kontrpuan ile eşlik ettikleri, rüyasal bir ses dünyasına sahip olan Eşik, Pesüs’ün dışavurumcu ve yer yer izlenimci olan genel albüm tavrını taşıyor.

Mehmet Korkmaz ve Yiğit Tornacı tarafından yazılan ve prodüksiyonları gerçekleştirilen Eşik, trompette Kıvılcım Konca, saksafonda Özgün Tuncer, davulda Necmi Taşkıran, elektrikli piyanoda Yiğit Tornacı, elektrik gitar ve efektlerde Mehmet Korkmaz tarafından icra edildi. Parçanın mixleri Mehmet Korkmaz tarafından, masteringi ise Pieter Snapper tarafından Babajim İstanbul stüdyolarında yapıldı.

 

Pesüs'ün çıkış albümü Balkonda Deniz'in ilk teklisi Eşik, Kazandibi Records etiketiyle tüm dijital platformlarda. Elektrik piyano, soprano ve tenor saksafon enstrümanlarının kontrpuan ile eşlik ettikleri, rüyasal bir ses dünyasına sahip olan Eşik, Pesüs’ün dışavurumcu ve yer yer izlenimci olan genel albüm tavrını taşıyor. Mehmet Korkmaz ve Yiğit Tornacı tarafından yazılan ve prodüksiyonları gerçekleştirilen Eşik, trompette Kıvılcım Konca, saksafonda Özgün Tuncer, davulda Necmi Taşkıran, elektrikli piyanoda Yiğit Tornacı, elektrik gitar ve efektlerde Mehmet Korkmaz tarafından icra edildi. Parçanın mixleri Mehmet Korkmaz tarafından, masteringi ise Pieter Snapper tarafından Babajim İstanbul stüdyolarında yapıldı.   https://open.spotify.com/track/4U9KW7ymNqySkYAcVlp3mp?si=dbc38385abe44e6b

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*