EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Urla Caz Festivali – 16 – 17 – 18 Eylül – Urla

Urla Caz Festivali – 16 – 17 – 18 Eylül – Urla

Urla Caz Festibali için geri sayım başladı.

Bu sene üçüncüsü gerçekleşecek Urla Caz ve Gastronomi Festivali 16-18 Eylül tarihleri arasında Urla’nın açık hava mekanlarında caz ustaları ve ünlü şefleri ağırlayacak.

Urla’nın benzersiz doğasında, konserler, şef buluşmaları, sohbet ve tadım etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, workshop ve atölyelerin gerçekleştirileceği Urla Caz ve Gastronomi Festivalinde yaza keyifli bir vedaya hazır olun!

Urla Caz ve Gastronomi Festivali, sizlere Urla’nın dört bir yanını müzikle keşfederken, daha önce tatmadığınız tarifleri deneme fırsatı sunacak.

 

Festivalin akışı ise şöyle;

 

16 Eylül

FATİH ERKOÇ JAZZ PROJECT

ŞENAY LAMBAOĞLU

DİLA BAHAR

DJ BARTHEZ

 

17 Eylül

BURHAN ÖÇAL

JEHAN BARBUR

SİBEL KÖSE

EMRE TANKAL

 

18 Eylül

BİRSEN TEZER

ERKAN OĞUR TELVİN QUARTET

HAKAN AYSEV

CENK ERDOĞAN

DOĞAN DURU

 

Detaylar @urlacazfestival instagram hesabında

Urla Caz Festibali için geri sayım başladı. Bu sene üçüncüsü gerçekleşecek Urla Caz ve Gastronomi Festivali 16-18 Eylül tarihleri arasında Urla’nın açık hava mekanlarında caz ustaları ve ünlü şefleri ağırlayacak. Urla’nın benzersiz doğasında, konserler, şef buluşmaları, sohbet ve tadım etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri, workshop ve atölyelerin gerçekleştirileceği Urla Caz ve Gastronomi Festivalinde yaza keyifli bir vedaya hazır olun! Urla Caz ve Gastronomi Festivali, sizlere Urla’nın dört bir yanını müzikle keşfederken, daha önce tatmadığınız tarifleri deneme fırsatı sunacak.   Festivalin akışı ise şöyle;   16 Eylül FATİH ERKOÇ JAZZ PROJECT ŞENAY LAMBAOĞLU DİLA BAHAR DJ BARTHEZ   17 Eylül BURHAN ÖÇAL…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*