EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Zeynep Deniz Kılınç – Derin Uykular

Zeynep Deniz Kılınç – Derin Uykular

Mesleği öğretmenlik olan Zeynep Deniz Kılınç yeni taşındığı şehirde yeni bir karar alarak büyük tutkuyla yazdığı şarkı sözlerini hayata geçirecek önemli adımları atmaya başladı. Bu adımların başında ilk teklisi ‘Derin Uykular’ yer alıyor.

Bu tekli için birbirinden kıymetli müzisyenlerle çalışıyor ve güzel bir sounda sahip ana tarzı pop olan bir parça ortaya çıkıyor. Parça aynı zamanda elektronik ve dans türlerini de içeriyor. Bunun dışında farklı tarzlar da denemek isteyen Zeynep Deniz Kılınç, bu yolculuğun devamını hayran olduğu şarkıcıdan ilham alarak 13 yaşında yazdığı ilk şarkı sözüyle getirmek istediğini dile getiriyor ve kırmızı kaplı defterinde daha nice şarkı sözlerinin biriktiğini de ekliyor.

 

Söz: Zeynep Deniz Kılınç

Vokal: Burak İlter

Müzik: Kaan Kera

Mix-Mastering: Hüseyin Deniz

Kapak Tasarımı: Sema Yayla Boza

 

 

Mesleği öğretmenlik olan Zeynep Deniz Kılınç yeni taşındığı şehirde yeni bir karar alarak büyük tutkuyla yazdığı şarkı sözlerini hayata geçirecek önemli adımları atmaya başladı. Bu adımların başında ilk teklisi ‘Derin Uykular’ yer alıyor. Bu tekli için birbirinden kıymetli müzisyenlerle çalışıyor ve güzel bir sounda sahip ana tarzı pop olan bir parça ortaya çıkıyor. Parça aynı zamanda elektronik ve dans türlerini de içeriyor. Bunun dışında farklı tarzlar da denemek isteyen Zeynep Deniz Kılınç, bu yolculuğun devamını hayran olduğu şarkıcıdan ilham alarak 13 yaşında yazdığı ilk şarkı sözüyle getirmek istediğini dile getiriyor ve kırmızı kaplı defterinde daha nice şarkı sözlerinin biriktiğini de…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*