EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / BirGün’lük Festival 2016

BirGün’lük Festival 2016

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan BirGün’lük Festival, 3 Eylül’de üç ayrı sahne olarak Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

 

BirGün’lük Festival 2016 “Ana Sahne” programı:

Nazan Öncel
Mor ve Ötesi
Mehmet Erdem
Ceylan Ertem
Pinhani
Adamlar
Sattas
Niyazi Koyuncu
Komik Günler

BirGün’lük Festival 2016 “Baba Sahne” programı:

Moğollar
Metin Kemal Kahraman
Kurtalan Ekspres
Flört
Kesmeşeker
Eypio&Burak King Heyula

 

“Ana Sahne” ve “Baba Sahne” olarak iki sahnenin yer alacağı duyurulan festivale Beton Orman Reggae Sahnesi de eklendi.

Eklenen sahneyle birlikte, festivalde sahne alacak isimler şöyle: Ras Memo, Simba Roots, Da Frogg, Reggaelation, Selekta Firüzaga, Genjah, King Seroman, Alphadub, Orçun Tha Leo, Da Proff.

 

Özgürlük ve barış şarkılarının doğa ile buluşacağı festivalde, farklı renkler, farklı kültürler bir orman gibi kardeşçesine bir araya geliyor. Kendi tarzlarında ülkenin en önemli sanatçılarının bir araya geldiği festival, dayanışma zenginliğimizi en geniş şekilde kapsamayı hedefliyor.

Oyunların, yarışmaların, BirGün yazarları başta olmak üzere pek çok sanatçı ve aydın ile tanışma – söyleşi imkanlarının olacağı, dayanışma ruhunun, eğlencenin, doğayla buluşmanın, bir arada olmanın keyfinin yaşanacağı BirGün’lük Festival’i kaçırmayın.

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan BirGün’lük Festival, 3 Eylül’de üç ayrı sahne olarak Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek.   BirGün’lük Festival 2016 "Ana Sahne" programı: Nazan Öncel Mor ve Ötesi Mehmet Erdem Ceylan Ertem Pinhani Adamlar Sattas Niyazi Koyuncu Komik Günler BirGün’lük Festival 2016 "Baba Sahne" programı: Moğollar Metin Kemal Kahraman Kurtalan Ekspres Flört Kesmeşeker Eypio&Burak King Heyula   "Ana Sahne" ve "Baba Sahne" olarak iki sahnenin yer alacağı duyurulan festivale Beton Orman Reggae Sahnesi de eklendi. Eklenen sahneyle birlikte, festivalde sahne alacak isimler şöyle: Ras Memo, Simba Roots, Da Frogg, Reggaelation, Selekta Firüzaga, Genjah, King Seroman, Alphadub, Orçun Tha Leo, Da Proff.  …

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*