Anasayfa / DOSYALAR / Şarkı Dolu Bir Yaz

Şarkı Dolu Bir Yaz

O eski yazlar gibi o eski şarkılar da yok. Günümüz popüler şarkılarının benim üzerimde bıraktığı lezzet o eskilerde olduğu gibi değil.  Genel olarak baktığımda zaten artık haz alamadığım pop adına gereksiz şarkıcılar ve şarkıları, olmadık coverları, djlerden tutun da sosyal medya fenomenlerine uzanan zorlama bir araya gelmeleri yani düetler – feat.ler vsleri ile karmaşık bir akış yaşadık. Çoğuna bir dakika bile dayanamadım ama hepsi bir güzel de süslenmişti, kliplenmişti, şanslarını elbette deneyeceklerdi.

 

Yaza ve hatta yıla damga vuran albümü ile Tarkan bir geldi, pir geldi biliyoruz. Her zaman ne yapsa kalbimizde yeri olan Tarkan’ın “10” isimli albümü uzun zaman sonra, baştan sona dinlemekten keyif alacağımız – aldığımız albümler listesine hızlı bir giriş yaptı. Başta biraz ukalalık yapanlar oldu ama bundan etkilenmedik kuşkusuz. Tarkan ve çıkış şarkısı “Yolla” maalesef çok kötü bir kliple bizlerle buluştu ama nerede duyarsak duyalım kulaklarımız coştu. Albüm fazlası ile yazın belki de yılın en iyi pop albümü.

O eski yazlar gibi o eski şarkılar da yok. Günümüz popüler şarkılarının benim üzerimde bıraktığı lezzet o eskilerde olduğu gibi değil.  Genel olarak baktığımda zaten artık haz alamadığım pop adına gereksiz şarkıcılar ve şarkıları, olmadık coverları, djlerden tutun da sosyal medya fenomenlerine uzanan zorlama bir araya gelmeleri yani düetler - feat.ler vsleri ile karmaşık bir akış yaşadık. Çoğuna bir dakika bile dayanamadım ama hepsi bir güzel de süslenmişti, kliplenmişti, şanslarını elbette deneyeceklerdi.   Yaza ve hatta yıla damga vuran albümü ile Tarkan bir geldi, pir geldi biliyoruz. Her zaman ne yapsa kalbimizde yeri olan Tarkan’ın “10” isimli albümü uzun zaman sonra, baştan…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.91 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*