EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Zuhal Konsept Akasya’dan Festival Tadında Açılış

Zuhal Konsept Akasya’dan Festival Tadında Açılış

1976’dan beri Türkiye’nin lider müzik markalarından biri olan Zuhal Müzik, 11 Nisan Perşembe akşamı Zuhal Konsept Akasya mağazasının açılışını büyük bir etkinlikle kutladı.

Müzikten yeme içmeye, danstan modaya, ilgi çekici aktivitelerle dolu festival tadındaki Zuhal Konsept Akasya’nın Grand Opening’inde Kenan Doğulu, Bora Uzer, Evrencan Gündüz, Gökhan Türkmen ve Duygu Soylu gibi isimler de sahne aldı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden etkinliğe katılan isimler arasında Doğuş Çabakçor, Burak Yörük, Burhan Şeşen, Cenk Erdoğan, Begüm Tarako, Burak Tozkoparan, Gözde Kaya, Kerem Sedef, Özge Fışkın, Su Soley, Derin Sarıyer, Akın Eldes, Benan Bal, Yenal Atlas, Kadri Karahan, Behlül Üçışık yer alıyordu.

2.600 metrekarelik bir alana yayılan Zuhal Konsept Akasya’da gerçekleşen etkinlikte müzik, dans, sanat, yeme içmenin yanı sıra misafirlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayan farklı aktiviteler bulunuyordu.

 

1976’dan beri Türkiye’nin lider müzik markalarından biri olan Zuhal Müzik, 11 Nisan Perşembe akşamı Zuhal Konsept Akasya mağazasının açılışını büyük bir etkinlikle kutladı. Müzikten yeme içmeye, danstan modaya, ilgi çekici aktivitelerle dolu festival tadındaki Zuhal Konsept Akasya'nın Grand Opening’inde Kenan Doğulu, Bora Uzer, Evrencan Gündüz, Gökhan Türkmen ve Duygu Soylu gibi isimler de sahne aldı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden etkinliğe katılan isimler arasında Doğuş Çabakçor, Burak Yörük, Burhan Şeşen, Cenk Erdoğan, Begüm Tarako, Burak Tozkoparan, Gözde Kaya, Kerem Sedef, Özge Fışkın, Su Soley, Derin Sarıyer, Akın Eldes, Benan Bal, Yenal Atlas, Kadri Karahan, Behlül Üçışık yer alıyordu. 2.600…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*