EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Archura’dan Yeni Single ve Video 20 Kasım’da Livestream Konseri ile Yayında

Archura’dan Yeni Single ve Video 20 Kasım’da Livestream Konseri ile Yayında

Archura “WATERBOUND” Yeni Single ve Video 20 Kasım’da Livestream Konseri ile Yayında.

ve söz kendisinde.

20 Kasım’da “WATERBOUND” adlı yeni teklimi, “HELLCAT” mahlası altında görsel eserler üreten Gencer Özdamar’ın yarattığı illustration/animation videosu ile birlikte yayınlayacağız. Şarkı ve video, aynı gün (20 Kasım) saat 20:30’da resmi Youtube kanalımdan yapacağım canlı yayın konseri sırasında ilk defa gösterimde olacak. Hellcat ile yaptığımız işbirliği sonucu ortaya çıkan video, tamamen el yapımı illüstrasyonlardan oluşuyor ve sanatçının kendi tarzına özgü olan vektörel totemler ile hayat buluyor. Konsere ait detaylara ise Instagram hesabım, Facebook sayfam ve Spotify sayfamın “Konserler” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

“WATERBOUND: LIVE IN CONCERT” adını taşıyan show, evimde yarattığım “sanal sahnemde” gerçekleşecek ve tamamen kendi imkanlarım dahilinde, yüzde yüz DIY bir proje olarak izleyicilerle buluşacak. Yaklaşık iki yıldır bağımsız bir şekilde müzik yayınlayarak yürütmekte olduğum yolculuğumda, üretim sürecinin hemen hemen her adımını kendi üstlenen biri olarak, bu denli zaman ve efor gerektiren bir projenin mümkün olduğunca çok insana ulaşması, en büyük dileğim.

Umarım üretmekten sonsuz keyif aldığım bu şarkıyı ve konseri dinlemekten ve izlemekten siz de keyif alırsınız.

 

ARCHURA “WATERBOUND: LIVE IN CONCERT”
20 KASIM 2020 CUMA SAAT 20:30’DA

 

 

 

Archura "WATERBOUND" Yeni Single ve Video 20 Kasım'da Livestream Konseri ile Yayında. ve söz kendisinde. 20 Kasım'da "WATERBOUND" adlı yeni teklimi, "HELLCAT" mahlası altında görsel eserler üreten Gencer Özdamar'ın yarattığı illustration/animation videosu ile birlikte yayınlayacağız. Şarkı ve video, aynı gün (20 Kasım) saat 20:30'da resmi Youtube kanalımdan yapacağım canlı yayın konseri sırasında ilk defa gösterimde olacak. Hellcat ile yaptığımız işbirliği sonucu ortaya çıkan video, tamamen el yapımı illüstrasyonlardan oluşuyor ve sanatçının kendi tarzına özgü olan vektörel totemler ile hayat buluyor. Konsere ait detaylara ise Instagram hesabım, Facebook sayfam ve Spotify sayfamın "Konserler" sekmesinden ulaşabilirsiniz. "WATERBOUND: LIVE IN CONCERT" adını taşıyan…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*