EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Buğrahan Çayır – Gel Yağmurla

Buğrahan Çayır – Gel Yağmurla

Başarılı müzisyen Buğrahan Çayır ‘ın, 2021 yılı ilk single çalışması “Gel Yağmurla” , GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Şarkılarını ‘Delibal’, ‘Vuslat’, ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ gibi dizi ve film müziklerinden hatırladığımız müzisyen ve oyuncu Buğrahan Çayır’ın kalplere dokunan “Gel Yağmurla” çalışması ise çello, gitar, vokal ve arka planda yağmurun olduğu, tamamen akustik bir sonbahar/kış şarkısı. Parçanın söz ve müziği Buğrahan Çayır’a, düzenlemesi ise Ersin Toz ve Buğrahan Çayır’a ait.

Birbirimizden uzak kaldığımız bu dönemde, özlediğimiz duyguları sıcak ve samimi bir dille anlatan “Gel Yağmurla” GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

 

 

 

Başarılı müzisyen Buğrahan Çayır ‘ın, 2021 yılı ilk single çalışması “Gel Yağmurla” , GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Şarkılarını ‘Delibal’, ‘Vuslat’, ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ gibi dizi ve film müziklerinden hatırladığımız müzisyen ve oyuncu Buğrahan Çayır’ın kalplere dokunan “Gel Yağmurla” çalışması ise çello, gitar, vokal ve arka planda yağmurun olduğu, tamamen akustik bir sonbahar/kış şarkısı. Parçanın söz ve müziği Buğrahan Çayır’a, düzenlemesi ise Ersin Toz ve Buğrahan Çayır’a ait. Birbirimizden uzak kaldığımız bu dönemde, özlediğimiz duyguları sıcak ve samimi bir dille anlatan “Gel Yağmurla” GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.   https://www.youtube.com/watch?v=SVb5aXJ-KHs&feature=emb_title&ab_channel=Bu%C4%9Frahan%C3%87ay%C4%B1r-Topic   https://open.spotify.com/track/4bjpxHEAhYPvEFT5TI3pmM?si=8yRqDanQQOqnCO-ZtkqQJg   https://open.spotify.com/track/4bjpxHEAhYPvEFT5TI3pmM?si=90b9_ll6TN-QQY_iDPjLGQ  

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*