EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Neshe – feat. Jimmy Dub – Hijo De La Noche

Neshe – feat. Jimmy Dub – Hijo De La Noche

İspanya, Avusturya ve Amerika gibi ülkelerde sanat hayatını sürdüren NESHE ilk teklisi ‘Hijo De La Noche’yi Jimmy Dub ile feat yaparak Sony Müzik Türkiye – Staf World etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Yetenekleriyle dikkat çeken NESHE şu sıralar sözü ve müziği Emanuela Oancea’ya ait,Jimmy Dub ile featuring yaptığı ilk tekli çalışması ‘Hijo De La Noche’ yi çıkarmış olmanın heyecanını yaşıyor. İspanyolca ve ingilizce sözlerden oluşan, Latin Pop tarzıyla beğenilen şarkının düzenlemesi DJ Bonne imzası taşırken video klip yönetmenliğini ise İrem Haykır üstlendi. Eşsiz sahneleriyle oldukça dikkat çekecek olan şarkının video klibi 20 kişilik ekiple Mardin ve çevresinde yaklaşık 3 günde çekildi. Klipteki kostümler Shakira,Rosalia gibi starların tasarımcısı Gustavo Adolfo Tari tarafından hazırlanmış olup, klibe Nicki Minaj, Jason Derulo, Bruno Mars gibi sanatçıların koreograflığını yapan Lorenzo Hannah danslarıyla eşlik etmişir.

Farklı tarzı, yüksek donanımı, güzelliği ile göz dolduran NESHE ‘Hijo De La Noche’ projesiyle şimdiden tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı bile.

 

 

İspanya, Avusturya ve Amerika gibi ülkelerde sanat hayatını sürdüren NESHE ilk teklisi 'Hijo De La Noche'yi Jimmy Dub ile feat yaparak Sony Müzik Türkiye - Staf World etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Yetenekleriyle dikkat çeken NESHE şu sıralar sözü ve müziği Emanuela Oancea’ya ait,Jimmy Dub ile featuring yaptığı ilk tekli çalışması 'Hijo De La Noche' yi çıkarmış olmanın heyecanını yaşıyor. İspanyolca ve ingilizce sözlerden oluşan, Latin Pop tarzıyla beğenilen şarkının düzenlemesi DJ Bonne imzası taşırken video klip yönetmenliğini ise İrem Haykır üstlendi. Eşsiz sahneleriyle oldukça dikkat çekecek olan şarkının video klibi 20 kişilik ekiple Mardin ve çevresinde yaklaşık 3 günde çekildi.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*